Začátek WWIII a nafukovací peníze

http://www.dreamstime.com/stock-images-money-war-concept-hand-grenade-image34560844Pokud náhodou spekulujete nad tím, kdy začne třetí světová válka, tak ta je již v běhu. Američané ji začali 11. září 2001 svým „útokem“ na World Trade Center. Irák, Afghánistán, „arabské jaro“, Sýrie, Libye, puč v Kyjevě – to všechno jsou šarvátky coby vojenské předehry k válce. Nejnovějším válečným dějištěm se staly čínské burzy. Jednotky amerických žoldnéřů zorganizované čistě náhodou židovskými bankami z Wall-Street, takzvané hedge fondy, se tam pokoušejí tlačit kurzy dolů. Svými sázkami chtěli z Číny vytáhnout peníze, jejich oběťmi jsou malí čínští soukromí investoři. Akcie jsou v Číně rozšířeny asi tak jako v Merkeloněmecku vkladní knížky a každý Číňan, který si alespoň trochu naspořil, se angažoval na burze. Doteď to byla dobrá strategie, kurzy prakticky neustále stoupaly. Nyní však zasahuje židovská finanční elita (Hochfinanz) a milionům Číňanů vykrajuje obrovskou díru do jejich spořícího prasátka. To má národ poštvat proti jeho vlastní vládě.

Druhá světová válka začala podobným způsobem: „Judea Declares War“ z 24. března 1933 bylo první vyhlášení války. V té době sice ještě neexistoval žádný židovský stát, zato však po celém světě existovali židovští obchodníci, kteří na základě této výzvy vyškrtli německé zboží ze svého sortimentu. Tím chtělí vzít Německé říši hospodářskou půdu pod nohama a Němce vyhecovat proti Hitlerovi. To ovšem nezafungovalo.

Nikdy předtím v historii nebylo na světě tolik peněz jako dnes. Od té doby, co židovské banky založily v roce 1913 americkou FED (Federální rezervní systém), tak se peníze na celém světě nějakým prapodivným způsobem neustále rozmnožovaly. V srpnu 1971 byla zrušením pevného spojení dolaru se zlatem odpálena raketa a od té chvíle si to množství peněz v oběhu míří směr Měsíc. Současně však nikdy v historii nebyl celý svět tak zadlužen jako právě dnes. USA, Japonsko, Spolková republika, Francie, Velká Británie, Itálie – každá soukromá osoba s takto rozvrácenými financemi by už dávno stála před soudem za zastírání insolvence. Toto jsou obě strany mince, jelikož každý dolar, každé euro, každý jen, který někde figuruje jako majetek, je někde jinde veden jako dluh. A páni peněz – ženy jsou v židovském náboženství méněcenné – si za každý dolar, euro a jen, který dali do oběhu jako dluh, nechávají zaplatit úroky. V současnosti jsou úroky na velmi nízké úrovni, a to jen proto, že vyšší úroky by tento systém dluhových peněz okamžitě svrhly do propasti. Dlužníkova platební neschopnost ničí pohledávky a tím i majetek věřitele. Váhy vždy zůstanou v rovnováze, lhostejno, zda se u dluhů či majetku škrtne nula jedna nebo dvě.

Velká idiocie ekonomiky financované na dluh spočívá v „odpuštění dluhů“, aby si dotyčný stát mohl vzít další půjčky a nadále se na úrok zadlužovat. Ukrajina stojí na prahu platební neschopnosti, „Západ“ dokáže zachránit kyjevské pučisty pouze velkou finanční injekcí. Když Jaceňžid a jeho komplicové peníze dostanou, aby mohli nadále vést válku, zaplatíme úroky MY. Tyhle finanční dárky totiž neleží ani u Merkelové ani u Obamy v šuplíku, oni si tyto peníze musí půjčit u bank a řádně za to zaplatit. Tímto způsobem se neschopnost kyjevských pučistů přesouvá na daňového poplatníka. V Řecku vidíme tu stejnou hru. Tam se zakrátko pošle dalších pár miliard euro, na kterých banky dobře vydělají a na Řecko se hodí další pytel již tak nesnesitelné zátěže. Hra je ve skutečnosti naprosto jednoduchá: Když osel (Řecko) unese dva metráky, je potřeba, pakliže zátěž neustále roste, více oslů. Kupříkladu celou eurozónu. Osmnáct oslů pak ponese 1.800 kilogramů nebo 36 metráků. A když zátěž stoupá dál, počet oslů ale zůstane konstantní, tak se nakonec jeden osel po druhém sesype k zemi. Opravdoví osli se však chovají podstatně inteligentněji než politici, jelikož vypoví službu zavčasu, předtím než si ublíží.