Pravidla multikultury

wir wollen unser recht

V posledním roce zažádalo ve vyspělých státech o azyl 610 000 lidí. Více jak šestina z nich v již tak přelidněném a cizinci zaplaveném Německu. Náš dnešní azylový aparát byl zaveden, aby ulehčil Židům úprk, pakliže by měli být zase někdy vyháněni z nějaké země. Velká Británie a USA se tehdy držely vznešeně zpátky, když měly přijímat uprchlíky z Německa. Méně zdrženliví byli při zatahování Německa do války a jeho rozbombardování na prach a popel.

V uprchlické statistice jasně vedou tři země: Sýrie, Čečensko (Rusko) a Afghánistán. Opět se zde předvedla Velká Británie a USA – v podněcování konfliktů v těchto zemích a opět jsou při přijímání těchto uprchlíků vznešeně zdrženliví. Když obrovské Spojené státy přijímají méně uprchlíků než Merkeloněmecko, tak ani druhé místo v žebříčku zemí přijímajících uprchlíky k ničemu moc není.

V dobách dřívějších byli uprchlíci převážně ženy a děti, jež sotva zachránily vlastní holý život a následně se ukázaly být vděčnými a produktivními. Dnes jsou tito uprchlíci často mladí, silní chlapi, kteří nemají zrovna moc velkou chuť v Německu pracovat, za to si však bezustání kladou nároky, jak má vypadat jejich strava a ubytování a jak je třeba respektovat jejich náboženství. Aby zabilo trochu toho času, osnuje pak toto panstvo rvačky v ulicích, přičemž se ve zprávách mezitím vědomě vypouští uvádění národnosti, aby tak nebilo do očí, že to jsou tito takzvaní přistěhovalci, kteří v zemi způsobují téměř všechny problémy.

Apropos, Němci mají při tom všem jedinečné, mimořádné postavení: Všude na světě jsou z právního hlediska osobami druhé kategorie. Když vás v Mexiku, na Madagaskaru nebo v Thajsku zažaluje domorodec, máte jako Němec a tedy cizinec nevýhodu. Když vás Turek, Mexičan, Madagaskařan nebo Thajec zažaluje v Německu, máte jako Němec a tedy domorodec nevýhodu. Žádná německá soudkyně by si konec konců nenechala vyčítat nenávist vůči cizincům.