Demokracie na Krym nepatří, viry na Ukrajině a Číňanům lidi neplatěj

toy-factory-in-the-suburb-007Bude-li se 16. března konat na Krymu referendum a většina zde žijících Rusů se rozhodne k začlenění do Ruské federace, upustí pestrá kancléřka od své účasti na summitu G8, jenž se bude konat začátkem června. No jo, mluvit Merkelová stejně nemá co, předně jí vlastní názor není Obamou dovolen. Ikdyž, a to samozřejmě není fér, potom už nebude moci zastupovat zájmy Izraele. K čemu ji tedy ověsili nejvyšším židovským řádem? Ukrajinu vedoucí Židé, od Jaceňuka po Tymošenkovou, se konec konců na Merkelovou spoléhají!

Počítačové systémy na Ukrajině jsou podle britských expertů už po jistou dobu napadány nějakým zvlášť agresivním virem. No ještě tohle… První útok byl zjištěn již v roce 2013, ještě než západní agenti na Majdanu osnovali občanskou válku. Virové útoky na nepřátelské počítače jsou jinak spíše doménou Izraelců, jako tehdy při akci „Stuxnet“. V Ukrajině nasazený softwarový škůdce se jmenuje „Snake“ a je už trochu postarší. Pro Ukrajinu jej však malinko přepracovali, respektive vulkanizovali. Britové přirozeně tvrdí, že to jsou prý Rusové, kteří tento útok provedli. Ale toto přisuzování viny je v současnosti u západních médií běžné.

Poprvé za poslední měsíce zaznamenala Čína v únoru schodek zahraničního obchodu. Exporty spadly neočekávaně silně o 18,1 procenta ve srovnání s tímto měsícem v předchozím roce, jak sdělilo ministerstvo obchodu z Pekingu. Schodek zahraničního obchodu byl úřady vyčíslen na v přepočtu 16,57 miliard euro. Zodpovědným za tento stav má být čínský Nový rok, který se, stejně jako minulý rok, konal zcela překvapivě v únoru. Problém u exportů spočívá v tom, že u jiných zemí to znamená import. Importy, tedy nákupy, musejí být, jsou-li mimo EU, zaplaceny. Číňani se nepouští do nějakých imbecilních Target-II-systémů, své zboží nerozdávají, nýbrž prodávají. A když zákazníci nemohou zaplatit, no tak se hold propadnou exporty. V Merkeloněmecku je právě všechno jiné, a skoro vůbec nic lepší.