100 let atentátu v Sarajevu

barky_deesGavrilo Princip – muž, který vyvolal první světovou válku. Samozřejmě, že to nebyl osamocený pachatel, nýbrž „srbský nacionalista“, jehož organizace byla zase financována francouzskou tajnou službou. Mě je při tom nápadné, že dědic tisícileté rodiny, následník trůnu jedné velmoci, projížděl městem v otevřeném voze, zatímco dnešní, kdykoli vyměnitelní a nahraditelní superdemokrati brázdí svět v opancéřovaných bezpečnostních limuzínách obklopeni regimentem tělesných strážců. Oni znají svoje lidi, nakonec to byli demokraté z francouzské republiky, kteří za atentátem stáli. Potřeba bezpečnosti těchhle bezpáteřních bezpáteřníků jde mimochodem již tak daleko, že defilující vojáci musí vyjmout úderníky ze svých zbraní, když chtějí pochodovat před prezidentem.

Na sarajevský atentát však může být člověk v každém případě hrdý, pokud je svobodným zednářem a přívržencem Alberta Pikea, jenž požadoval zánik evropských monarchií. Evropa byla tehdy na nejlepší cestě k tomu, aby dostala celé lidstvo na nový stupínek vysokého rozvoje, místo toho následovala nejstrašnější válka, kterou do té doby lidstvo zažilo, po jejímž konci následoval nejstrašnější mír všech dob, mír, který vyšlapal cestičku k ještě daleko strašnější válce, která vedla k absolutně nejproradnějšímu klidu zbraní a dodnes znamená mírumilovné vykořisťování poražených.

Možná by však z oněch dvou střel a oněch dvou mrtvých mohli mít radost v Izraeli, neboť bez první světové války by nebylo žádné Balfourovy deklarace a bez versailleského míru žádná druhá světová válka a žádný stát Izrael. Z tohoto pohledu to není těch v Merkloněmecku předepsaných šest milionů, nýbrž výrazně přes dvě stě milionů lidí, kteří byli zmasakrováni pro Izrael: mrtví obou světových válek a mrtví, které mají na svědomí Stalin a Mao. Ano, to je vpravdě svatá a zaslíbená země!

Velký válečník z Washingtonu schválil 500 milionů dolarů na výcvik, výstroj a výzbroj teroristů. Peníze by měly téct k „umírněným“ islamistům, „kteří Americe nechtějí škodit“. Tyto svazy teroristů se mají postarat o další vraždy a zabíjení v, jakož i uprchlíky ze Sýrie. Americký školní systém je ještě zpráchnivělejší než ten německý, ale asi by na živu měly být ještě osoby, které ví, co jsou to „umírnění teroristé, kteří nechtějí škodit Americe“: v Afghánistánu se jim říkalo mudžahedíni, stateční to chlapíci, kteří americkými zbraněmi vyháněli ze země zlé Sověty. Později se jim začalo říkat Taliban, to když těmito americkými zbraněmi vyháněli ze země západní vlivy. A ti také založili jistý sportovní klub, Al-Káida, což volně přeloženo znamená „Cosa Nostra“, tedy „naše věc“. Jejich největším hráčem byl jistý Usáma bin Ládin. Jinými slovy: Tohle nefungovalo ani v době, když byly USA bohaté a mocné a díky úpadku Sovětského svazu a zaostalosti Číny také jedinou zbylou světovou mocností. I když to ještě není tak dávno – tyhle časy jsou pryč, na vždy.

V Bavorsku panuje stav nouze kvůli uprchlíkům. Masový příval ze Sýrie, Iráku a Ukrajiny přetížil přijímací místa v Mnichově a Zirndorfu; Zirndorf může ještě improvizovat s pár matracemi, v Mnichově už musí stavět stany. Já se jen ptám: Proč? Tyto konflikty jsou koníčkem Velkého válečníka z Washingtonu. Teroristé, kteří se v těchto třech zemích postarali o proudy uprchlíků, byli vyškoleni, vystrojeni a vyzbrojeni Amerogaunery. Tak prosím pěkně, ať za následky těchto svých zločinů platí tam za mořem! Koncentračních, pardon, FEMA-táborů už snad postavili dost, ne? Navíc mají dobře ozbrojené pořádkové síly, tak by klidně mohli ubytovat pár milionů uprchlíků. Však co, země je to veliká – všichni ti, kteří se hry v Sýrii, Iráku a na Ukrajině nechtějí účastnit, mají morální právo jít do USA a zůstat tam tak dlouho, dokud v jejich zemích nebude panovat klid.